work and travel staj programları
   

 

   

Üye Olun ve MED CAMPUS Üyelik avantajlarından yararlanın, forumlara katılın, erken başvuru hizmetinden yararlanın.        Bize Ulaşın: info@med-campus.com 

  Ana Menü
  Yurtdışı Eğitim
  Yurtdışı Üniversite
  Dil Okulları
  Yaz Okulları
  MBA
  Master & Doktora
  Yurtdışı Staj
  Work and Travel
  Sertifika
  Burslar
  Dil Okulları
  İletişim
  Hakkımızda
  Yararlı Bilgiler
  Ön Başvuru Formu
  Belgeler
  Vizeler
  YÖK Denkliği
  Askerlik Tecili
  İngiltere
  Avustralya

 

 

Sunduğumuz tüm İngilizce Dil Okulu eğitim seçenekleri British Council onaylı programlardır.

MED CAMPUS Work and Travel USA

MED CAMPUS Ana Sayfa

Dünyada her yıl binlerce gence yepyeni deneyimler kazandıran Work and Travel programına sizde katılmayı düşünüyorsanız vakit kaybetmeden başvurunuzu yapın.

  Programa yoğun katılım olması nedeniyle ücret durumu iyi olan işlerin kontenjanı erken tarihlerde doluyor.  Ayrıca erken başvuru yapmakla işe yerleştirilme, konaklama ve bilet organizasyonunuzun sağlıklı bir şekilde tamamlanması avantajını yakalayabilirsiniz.

 

ABD hükümeti tarafından onaylanan, sadece üniversite öğrencilerine özellikle, yaz aylarında Amerika'da sezonluk işlerde çalışma imkanı sunan bir kültürel değişim programıdır. Work&Travel in USA (W&T) Programı, uluslararası öğrencilere minimum maliyetle ABD'de çalışıp para kazanma ve seyahat etme, aynı zamanda ABD'nin yaşam tarzı ve kültürü hakkında bilgi edinerek İngilizcelerini geliştirme imkanı sunmaktadır.

WAT programının süresi 5 aydır. Yaz tatilinde olmak kaydıyla, 4 ay çalışıp 1 ay da seyahat etme imkanı vermektedir. Program 1 Haziran ile 19 Ekim tarihleri arasını kapsamaktadır. 19 Ekim'den sonra da 1 ay turist olarak Amerika'da gezme ve kalma izni verilmektedir. Ögrenciler Work&Travel programında ortalama aylık 960 USD'den başlayan maaş alırlar. Amerika'da ücretler saatlik olarak verilmektedir.

Work and Travel, yabancı öğrencilerin minumum harcama ve maksimum özgürlükle Amerika'daki yaşamı keşfetmelerini sağlıyor. Work&Travel programıyla Amerika'ya giden öğrenciler masraflarını 4 aya varan yaz tatilleri boyunca çalışarak karşılayabilirler. Öğrenciler 1 Haziran ile 19 Ekim tarihleri arasında, Amerika'nın farklı eyaletlerinde bulunan oteller, tatil köyleri, eğlence merkezleri ve fast food restaurantlarındaki sezonluk işlerde saat başı ücret karşılığında çalışabilirler.

Sponsor kuruluşumuz, Amerikan Dışişleri Bakanlığı tarafından verilen yetkiyle, 1970li yılların başından beri J-1 vize programını yönetmektedir. Work and Travel programının organizatörü olarak sponsor kuruluşumuz sizin bu deneyime hazırlanmanıza, tüm evraklarınızın tamamlanmasına yardımcı olur ve program süresince servis verir.

Programa erken başvuru durumunda Amerika'da istenilen eyalette ve iş pozisyonunda çalışma şansı yükselmektedir.

  Üye Girişi

Kullanıcı Adı :

Şifre :

 Şifremi Hatırlat
 Üye Olmak İstiyorum
MED CAMPUS Forum

Tüm Konular

Yurtdışı Eğitim

Yurtdışı Üniversite

Dil Okulları

İngiltere'de MBA

Work and Travel

Yurtdışı Staj

Vize İşlemleri

Amerika'da Yaşam

İngiltere'de Çalışma 

 

 

 

ABD Yeşil Kart Piyangosuna Katılın.

Amerika'da Çalışma ve Oturma İzni Kazanın.

MED CAMPUS Hakkında | Affiliate Programı | Reklam | Bize Ulaşın
© 2004 MED CAMPUS Ltd. Tüm Hakları Saklıdır.           Kullanım Koşulları | Gizlilik Kuralları